Phoenix, 8.12

 

Przed nami ostatni dzień jesiennych mistrzostw Ameryki, dzień finałów.

 

Za nami niezwykle udane starty naszych zawodników, szczególne wyróżnienie należy się Michałowi z Piotrem, bo ich 9. miejsce w Kaplan Blue Ribon Pairs to ogromny sukces, który już został zauważony!

 

Naprawdę, bardzo mnie cieszy ten wynik! Wynik Rafała i Wojtka oczywiście także super, ale tutaj apetyty były większe, zabrakło im pół maksa do drugiego miejsca i około półtora maksa do wygrania, myślę, że jeszcze obie pary dadzą nam dużo radości...

 

W finale Reisingera dwa teamy z Polakami - Gordon i Gromov, prowadzi Zimermann ale jutrzejsze 54 rozdania to ogromny dystans i wszystko może się zdarzyć!

 

W finale Swissa prowadzą niezawodni Adam z Cezarym, myślę, że z łatwością wygrają, są zdecydowanym faworytem i mocno trzymam za nich kciuki!

 

Dziś było wiele naprawdę fantastycznych rozdań, obiecuję, że opiszę je w trakcie podróży do Pekinu, bo było wiele ciekawych motywów i wiele akcji...

 

Team Bridge24.pl startował w Reisingerze i chłopcy mieli swoje szanse, niestety zabrakło szczęścia, a i troszkę koncentracji... Gra w trzy pary już nieco trudniejsza i pierwsza próba kiepska, ale nie ma co się załamywać - będą kolejne i sukcesy przyjdą!

 

Trzymajcie kciuki, postaramy się ustrzelić dublet, choć to nie będzie łatwa sprawa!

 

Pozdrowienia z Phoenix!