Bermuda Bowl zbliża się...

Warszawa, 06.09

 

W poniedziałek zakończyliśmy granie w Santa Clara, wyniki średnie - dwa drugie miejsca i jedna wygrana. Nie są złe, ale.....

 

W Warszawie zakończył się kongres Grand Prix Warszawy i znów bridge24.pl odniósł sukces!

Brawo Bartek i Piotrek, a nie mniejsze brawa dla Rafała z Wojtkiem za wygranie teamów i dużą pomoc w wygraniu kongresu przez pierwszych dwóch!

Znów napiszę o tym, skąd się to bierze - o pracy, jaką wszyscy zawodnicy naszego teamu wykonują - i widać efekty już po dość krótkim okresie!

 

Specjalne gratulacje dla Ani Kręglewskiej-Wnuk! 11 miejsce w kongresie i wygranie klasyfikacji kobiet, brawo!

Bardzo mnie cieszą takie sukcesy, to ilustruje jak fajną mamy dyscyplinę sportu, która może przynieść radość zwycięstwa przy odrobinie szczęścia, no i oczywiście umiejętności, a nie trzeba być zawodowcem!Uśmiech

 

W Wilnie także zakończył się kongres, niestety, termin był bardzo słaby, odbiło się to na frekwencji, a kongres naprawdę znakomicie organizowany...

Szkoda, bo to był kongres jubileuszowy i nie za bardzo wyszło....

 

Za kilka (10) dni rusza Bermuda Bowl, sam ciekawy jestem, jak nam pójdzie, mam nadzieję, że gra będzie dobra....

To jest tylko sport! Pamiętajcie o tym, sportowcy raz wygrywają, a raz przegrywają, natomiast KIBICE zawsze mogą być najlepsi!!!

Przypomnę tylko kibiców reprezentacji Irlandii w piłce kopanej w Poznaniu, drużyna przegrywa 0-4, a oni byli wspaniali! Tego Wam życzę, abyście nas wspaniale dopingowali, bo kilka beznadziejnych meczy na ME i Olimpiadzie i wtedy mówiliście: „Co za ofiary, jak oni grają, dlaczego mnie tam nie ma...”

Otóż to jest bardzo ciężka robota i szanujcie nas, bo naprawdę ciężko pracujemy na Wasze emocje, na Wasze przeżycia, Waszą radość oraz smutek.

Badźcie z REPREZENTACJĄ  na dobre i na złe, bo warto, bo warto cieszyć się i płakać, bo to zdrowe emocje sportowe!!!!

Obiecuję, że damy z siebie wszystko i mam nadzieję, że jakiś medal przywieziemy (byle nie srebrny!).