15.sierpnia

Bielsk, 15.08

Emocje opadły, czas wrócić do codziennej pracy, aby podczas następnych turniejów dawać sobie i kibicom radość.

Mam nadzieję, że kibicowanie naszemu teamowi dało Wam wiele radości. Mam też nadzieję, że włączycie się czynnie w życie naszej grupy!

Zapraszam do korzystania z naszej oferty, jest ona szeroka i kierowana do każdego brydżysty, takiego, co dopiero zaczyna, jak i takiego, który chciałby rywalizować z najlepszymi.

Myślę, że do końca sierpnia (oby!) będziemy mieć więcej kontaktu z Wami na naszej stronie internetowej. Pracujemy w tej chwili nad jej rozszerzeniem o część interaktywną, na której każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł umieszczać problemy, stawiać pytania i inicjować dyskusję. My, tak samo jak i inni użytkownicy, będziemy mogli odpowiadać na Wasze pytania i dyskutować nad problemami i pytaniami.

Teraz na bieżąco odpowiadamy mailowo na Wasze zapytania dotyczące treningów jak i wspólnej gry.

W najbliższym czasie będziemy grać w Wilnie, Warszawie, Santa Clara. Z wszystkich tych zawodów będziemy robić relacje, do czytania których już dziś Was zapraszam. Nie chcemy ograniczać się wyłącznie do naszych relacji. Jeżeli ktoś z Was gdzieś gra, ma jakieś rozdanie bądź problem, którym chciałby się podzielić z szerszym gronem, prosimy o przysłanie go na adres info@bridge24.net, a umieścimy go na naszej stronie.

Wiele osób nam zazdrości wspaniałego startu, to bardzo dobrze! Jak powiedział  Artur Schopenhauer „zazdrość to uczucie ludzkie, radość z cudzej szkody - diabelskie”

Mam nadzieję,  że utrzymamy poziom zazdrości Uśmiech

Chciałem jeszcze nawiązać do sprawy, o której pisałem w blogu prosto z Atlanty – o proteście. Zebrałem nieco więcej informacji w tej sprawie. W swojej ocenie, pisanej na gorąco, wypowiedziałem się, że zmiana wyniku z 4♠ swoje, na 3♠, 170 była niesprawiedliwa. Dowiedziałem się, że podczas rozpatrywania protestu, Tokay stwierdził, że 3♥ w rzeczywistości było podniesieniem pików, silniejszym niż 3♠. Pas po kontrze zachęcał do końcówki, a 3♠ było negatywnym zejściem. Biorąc to pod uwagę, a także minutowy namysł partnera (Tokay stwierdził nawet, że dwuminutowy), sytuacja wygląda nieco inaczej. Zdanie to podzielali także zawodnicy, wchodzący w skład komisji odwoławczej, jednak okoliczności - głównie namysły – uzasadniały utrzymanie wyniku.

No i także słowo o www.bridge24.net – jest nas już 6217, a w poniedziałek było 3985 wizyt na stronie.

 

Pozdrawiam

 

Link do wcześniejszych wpisów