Mistrzostwa Europy Par Juniorów 2016

W Liepaji (Łotwa) odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów parami. Reprezentanci Polski zdobyli 6 medali.

Najlepiej wyglądało podium w kategorii U16 gdzie Polacy zdobyli wszystkie trzy medale - złoto - drużynowi mistrzowie świata w tej kategorii - Kacper Kopka i Michał Maszenda, srebro Adam Pigulski - Maciej Racewicz i brąz - Dominik Caus - Krzysztof Cichy.

WYNIKI MEJ PAR U16

Złoto zdobyły także juniorki - Zuzanna Moszczyńska i Dominka Piesiewicz. Srebro dla Natalii Banaś, tym razem w barwach pomarańczowych.

WYNIKI ME PAR JUNIOREK

W turnieju U21 zdobyliśmy srebro - drugie miejsce zajęli Piotr Godlewski i Konrad Majewski

WYNIKI MEJ PAR U21

Wcześniej rozegrane zostały mistrzostwa Europy juniorów w mikstach. Tutaj brąz dla Zuzanny Moszczyńskiej i Rafała Marksa.