Mityng Żuławski 2016

W miniony weekend - od 4 do 6 marca w Elblągu już po raz dziewiętnasty został rozegrany tradycyjny Żuławski Mityng Brydżowy.

Dwudniowy turniej teamów, będący pierwszym w tym roku turniejem z cyklu Grand Prix Polski Teamów wygrał INGIELEWICZ (Zdzisław Ingielewicz, Piotr Jurek, Grzegorz Narkiewicz, Jeremi Stępiński, Piotr Tuczyński) pokonując w finale KARTEL (Kozłowski - Lewiński, Siwiński - Świątek). Na siódmym miejscu -  ZAWADA (Przemysław Zawada, Wojciech Strzemecki, Jacek Kalita, Michał Nowosadzki, Piotr Nawrocki, Piotr Wiankowski). Z innych naszych graczy na trzecim miejscu uplasował się Michał Kwiecień, a na ósmym Cathy Bałdysz i Anna Sarniak.

Zwcięzcy turnieju teamów:

Od lewej: Senator RP Jerzy Wcisła, Piotr Jurek, Zdzisław Ingielewicz, Jeremi Stępiński, Grzegorz Narkiewicz.

Kadr z walki o zwycięstwo.

KLASYFIKACJA TURNIEJU TEAMÓW

Niedzielne Grand Prix Polski Par wygrali Andrzej Jaszczak - Przemysław Janiszewski. Tutaj nasi bez sukcesów.

W akcji Tomasz Sielicki i Piotr Tuczyński.

WYNIKI GPPPar

Michał Kwiecień w parze z Piotrem Zatorskim wygrał pierwszy kongresowy turniej par, drugi - mikst z Litwy Giedre Jankunaite - Giedrius Sarkanas, trzeci - Kazimierz Omernik - Wacław Wejknis, na drugim miejscu był Jakub Wojcieszek w parze z Markiem Jeleniewskim.

Michał Kwiecień i Piotr Zatorski odbierają puchary za zwycięstwo.

WYNIKI

Klasyfikację kongresową wygrał Jerzy Skrzypczak, a drugie/trzecie dzielone miejsce zajęli Piotr Jurek i Jeremi Stępiński.

Od lewej: Jeremi Stępiński, Jerzy Skrzypczak, Piotr Jurek

KLASYFIKACJA KONGRESOWA