Vanderbilt - po III rundzie

Tegoroczny Vanderbilt wkroczył w fazę ćwierćfinałów. Niestety, nie zobaczymy już w nich Polaków. Wszystkie trzy drużyny z Polakami w składzie, grające w 1/8 finału, odpadły.

Najbardziej bolesna jest porażka GORDONA (Gordon, Pratap, Berkowitz, Sontag, KWIECIEŃ, PSZCZOŁA), który w kolejnych segmentach budował przewagę: 37-12, 54-33, 40-37, aby w ostatnim oddać wszystko z nawiązką - 3-63 i łączny wynik 134-145 dał awans TEAMOWI ASSAEL (Cem-Tokay, Sementa, Piekarek, Smirnow).

Sprawcy największej sensacji turnieju, KASLE (Kasle, Kozlove, Lankveld, Van Bos, CHMURSKI, TUCZYŃSKI) przegrali z DIAMONDEM (Diamond, Platnick, Hampson, Greco, Jacobus, Wold) 75-139.

LYNCH (Lynch, Passell, Bramley, Stansby, BALICKI, ŻMUDZIŃSKI) po walce przegrał z GOLDBERG (Goldberg, Eisenberg, Chambers, Schermer, Di Franco, Manno) 103-123.

Pełne wyniki 1/8 finału:

Wyniki round of 16

 

Aktualna drabinka turnieju

Drabinka

(Wyniki dzieki uprzejmości bridgewinners.com)

Wiosenne mistrzostwa Ameryki to nie tylko Vanderbilt. W sobotę i niedzielę wyeliminowani mogą szukać swojej szansy w Jacoby Swiss North American Teams, ale i w międzyczasie "gierka się toczy". Oto zestawienie półfinałów w jednym z "bocznych" turniejów teamów:

V.Vainikonis, Olański, Gierulski, Skrzypczak, Pachtman, Tarnovski - McAllister, Zur Campanile, Gawryś, Klukowski

Lall, Milner, Kalita, Nowosadzki, Gaweł, Jagniewski - Graves, Schwartz, Fisher, Schwartz, Brogeland, Lindqvist