Ranking juniorów U20 na 31.03.2014

(ze względu na brak danych o datach urodzenia, publikujemy jedynie czołówkę; prosimy innych juniorów z U20, którzy są ujęci w rankingu ogólnym o przesyłanie do nas dat urodzenia na adres info@bridge24.pl, będziemy wtedy uzupełniać wpisy)

Miejsce Nr CEZAR Nazwisko Imię OZBS Ranking
1 12197 Klukowski Michał DS 31 704,45
2 12154 Sobczak Mateusz MA 4 904,75
3 11871 Marcinowski Piotr DS 3 930,75
4 7428 Krawczyk Błażej MP 2 541,00
5 11809 Krysa Michał MP 1 391,75
6 11813 Pląder Łukasz MP 1 241,00
7 14565 Superson Krzysztof MP 863,75
8 14250 Szymański Marcin WP 858,75
9 12158 Górka Adrian ZP 816,75
10 13899 Maduzia Anna ZP 801,00
11 13001 Skołyszewski Grzegorz MP 629,25
12 14326 Picheta Przemysław MP 596,00
13 13412 Cetera Krzysztof MP 574,00
14 15976 Burda Anna MP 538,75
15 10591 Krawczyk Wojciech MP 462,00
16 3233 Bałdysz Zofia DS 459,00
17 11441 Miesiąc Tadeusz WP 455,75
18 14032 Wzorek Piotr MP 420,75
19 14971 Kopka Kacper MA 398,50
20 14862 Maszenda Rafał MA 362,75
21 14283 Trzaskowski Adam MA 345,50
22 14522 Hycnar Jędrzej MP 303,75
23 13617 Patreuha Patryk DS 298,50
24 15512 Patreuha Jakub DS 293,00
25 14284 Twardowska Elżbieta SL 261,25
26 15840 Polowczyk Przemysław WP 254,50
27 14525 Suchodolski Adam PM 195,75
28 12905 Maszenda Michał MA 190,75
29 15454 Kaleta Michał SL 142,00
30 15927 Toczek Aleksandra DS 54,50
31 15880 Pawełczyk Tomasz SL 52,75
32 15756 Dziubiński Mikołaj SL 52,50
33 14511 Pigulski Adam DS 46,50
34 15904 Szuszkiewicz Adam DS 45,75
35 16300 Neć Patryk DS 45,00
36 15695 Racewicz Maciej DS 43,50
37 14556 Walczewski Grzegorz SL 30,00
38 16527 Mitkowski Mikołaj DS 28,50
39 15604 Kurasiak Monika DS 26,00
40 16643 Bień Natalia DS 22,50
41 15962 Caus Dominik SL 17,50
42 16570 Kaleta Martin SL 11,25
43 15240 Jakubowski Bartosz DS 9,00
44 16218 Łeński Oskar DS 8,75
45 4008 Łeńska Dominika DS 8,50
46 15978 Listwan Filip DS 2,50
47 16587 Wylegała Daniel DS 2,25
48 14823 Afanasewicz Jakub DS 2,00
49 16106 Czerkawski Gordian DS 1,50
50 16219 Grabarz Szymon DS 1,50
51 16588 Główczyk Dawid DS 1,00
52 14121 Sierpina Norbert DS 1,00
53 16263 Zielewska Dominika DS 1,00