Palace Cup - zapraszam!

Udało się doprowadzić do szczęśliwego finału organizację imprezy, jakiej jeszcze w Polsce nie było - PALACE CUP. W najbardziej prestiżowym z trzech turniejów - TOP 16 wystąpi kilkunastu graczy absolutnej światowej czołówki. W TOP 28 grupa naszych graczy dostała szansę zagrania, na tych samych rozdaniach, co TOP 16 turnieju w bardzo interesującej formule, w niezłej obsadzie. No i turniej PRO AM, mający z założenia służyć promocji brydża i umożliwieniu sympatykom brydża zagrania z gwiazdami z TOP 16.

Na pewno nie udałoby się to bez zaangażowania panów Zbigniewa Benbenka i Igora Chalupca. Dzięki ich pomocy i wsparciu udało się zorganizować imprezę z budżetem, umożliwiającym wykrojenie puli nagród na poziomie 150 tysięcy złotych i przeprowadzenie jej z właściwą oprawą.

Dzięki patronatowi Super Expresu po raz pierwszy będziemy mieli codzienne relacje z rozgrywek!

Turniej ten to także zwieńczenie kilkumiesięcznej pracy zespołu organizatorów, z grona pracowników Pałacu Prymasowskiego oraz fundacji Bridge24.pl. Tutaj chciałem także im serdecznie podziękować!

Turnieje odbędą się w salach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie, który po raz kolejny umożliwia organizację prestiżowej imprezy brydżowej w swoich wnętrzach. Zapraszamy kibiców i entuzjastów brydża - będzie można nie tylko obejrzeć gwiazdy w akcji, ale także zrobić sobie z nimi zdjęcie (może nawet „selfie”Mrugnięcie), być może będzie sposobność także  porozmawiać. Na miejscu będzie brydżrama, a jeden ze stołów z najbardziej atrakcyjnie zapowiadającym się w danej rundzie meczem będzie wyeksponowany w sposób umożliwiający dogodne kibicowanie większej liczbie osób, niż mogłoby to się odbywać przy normalnym stole. Zapraszamy wszystkich! Harmonogram rozgrywek jest na naszej stronie.

Prosimy Was o wzięcie pod uwagę, że jest to pierwszy raz! Obiecuję, że w przyszłym roku zbierzemy jeszcze silniejszą obsadę, a organizacja będzie nie mniej perfekcyjna!

Grzegorz Narkiewicz